FILTRY
Cena
  • od
    do

węże ogrodowe i akcesoria

Wąż ogrodowy SPRINT Wąż ogrodowy SPRINT
Producent: Bradas
Cena:

36,99 zł

zobacz więcej
Wąż ogrodowy SUNFLEX 8bar Wąż ogrodowy SUNFLEX 8bar
Producent: Bradas
Cena:

31,10 zł

zobacz więcej

Węże ogrodowe i akcesoria

Węże ogrodowe i akcesoria to nieodłączny element każdego systemu nawadniającego. Dzięki nim podlewanie ogrodu, trawnika czy innych terenów zielonych staje się łatwiejsze i bardziej efektywne. W tej kategorii znajdują się węże ogrodowe i nawadniające, pistolety zraszające, zraszacze, lance, filtry do wody, zestawy ogrodowe z wężem i pistoletem, opryskiwacze ogrodowe oraz różnego rodzaju złączki ogrodowe, takie jak nyple, trójniki, przyłącza i szybkozłącza. Oferujemy produkty od renomowanych producentów: BRADAS, Diamond, Rohtenbach IBO i STALCO, które gwarantują wysoką jakość i trwałość.

Węże ogrodowe i nawadniające

Węże ogrodowe i nawadniające to podstawowe narzędzia do podlewania w ogrodzie. Dostępne w różnych długościach i średnicach, wykonane z wytrzymałych materiałów, zapewniają efektywne nawadnianie roślin. Węże nawadniające są łatwe w obsłudze i pozwalają na wygodne manewrowanie podczas podlewania. Wysokiej jakości materiałów zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Dzięki szerokiej gamie długości i średnic, każdy z ogrodników znajdzie dla siebie poszukiwany wąż ogrodowy.

Pistolety zraszające i zraszacze

Pistolety zraszające umożliwiają precyzyjne podlewanie roślin dzięki różnym trybom strumienia wody. Idealne do podlewania trawników, rabat kwiatowych oraz innych terenów zielonych. Pozwalają dostosować podlewanie do potrzeb roślin. Dzięki wygodnym uchwytom zapewniają komfort podczas użytkowania, a użyte przy produkcji wysokiej jakości materiały sprawiają, że pistolet zraszający jest odporny na uszkodzenia i negatywne działanie warunków atmosferycznych. 

Zraszacze to urządzenia, które automatycznie rozprowadzają wodę na większych powierzchniach, co jest idealne do podlewania trawników i dużych ogrodów. Umożliwiają równomierne nawadnianie bez potrzeby ręcznego podlewania, jak w przypadku pistoletów zraszających. Dzięki precyzji przy rozprowadzaniu, zapewniają oszczędność wody. 

Lance

Lance do podlewania pozwalają na precyzyjne nawadnianie trudno dostępnych miejsc. Doskonałe do podlewania wiszących koszy, wysokich rabat oraz innych trudno dostępnych obszarów.

Zalety lanc do podlewania

  • Precyzja: Umożliwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc.
  • Ergonomia: Wygodne w użyciu dzięki ergonomicznym uchwytom.
  • Trwałość: Wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na uszkodzenia.

Zestawy ogrodowe z wężem i pistoletem

Zestawy ogrodowe zawierają wszystko, co niezbędne do podlewania: wąż ogrodowy, pistolet zraszający oraz niezbędne złączki. Są idealne dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z ogrodnictwem. Zestaw do podlewania to wszystko, czego potrzebujesz do podlewania swojego ogrodu. Są proste w montażu i w obsłudze. Dostępne są w różnych konfiguracjach i długościach.  

Opryskiwacze ogrodowe

Opryskiwacze ogrodowe służą do aplikacji środków ochrony roślin, nawozów oraz wody. Umożliwiają precyzyjne i równomierne opryskiwanie. Składają się z podstawowych elementów: zbiornik na ciecz, pompa oraz zestaw rozpylający. Stojąc przed wyborem kupna opryskiwacza należy stawiać na solidną jakość wykonania. 

Złączki ogrodowe

Złączki ogrodowe, takie jak nyple, trójniki, przyłącza i szybkozłącza, umożliwiają łatwe i szczelne łączenie elementów systemu nawadniającego. Ich głównymi zaletami są: łatwość montażu, szczelność i trwałość. Zapewniają szybkie łączenie węży i akcesoriów do podlewania. Szczelne połączenia eliminują ryzyko wycieków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium