automatyka i sterowanie

Sterownik pompy C.O. ST-01 Sterownik pompy C.O. ST-01
Producent: Diamond
Cena:

94,00 zł

szt.
zobacz więcej
Sterownik pompy C.W.U. ST-07 Sterownik pompy C.W.U. ST-07
Producent: Diamond
Cena:

102,68 zł

szt.
zobacz więcej
Sterownik pompy C.O. ST-02 LED Sterownik pompy C.O. ST-02 LED
Producent: Diamond
Cena:

125,13 zł

szt.
zobacz więcej
Sterownik pompy C.O. lub C.W.U.  KF-S08 Sterownik pompy C.O. lub C.W.U. KF-S08
Producent: KF
Cena:

149,99 zł

szt.
zobacz więcej

Automatyka i sterowanie

W naszej kategorii automatyki i sterowania znajdziesz szeroki wybór produktów do zarządzania i kontrolowania różnymi systemami, w tym ogrzewaniem podłogowym, pompami ciepła, systemami smart home i wieloma innymi. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz mieć pełną kontrolę nad temperaturą i komfortem w swoim domu lub biurze.

Sterowniki do ogrzewania podłogowego

Zarządzaj temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach dzięki naszym zaawansowanym sterownikom do ogrzewania podłogowego. Zapewniają one precyzyjną kontrolę nad temperaturą i zapewniają optymalny komfort cieplny.

Sterowniki pompy CWU i CO

Nasze sterowniki pomagają w efektywnym zarządzaniu pompami ciepła i obiegiem ciepłej wody użytkowej. Dzięki nim możesz zoptymalizować zużycie energii i zmniejszyć koszty ogrzewania.

Zestawy smart home

Przekształć swoje mieszkanie w inteligentny dom za pomocą naszych zestawów smart home. Pozwól sobie na zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją i innymi urządzeniami, co zapewni Ci większy komfort i oszczędność energii.

Regulatory temperatury

Nasze przewodowe i bezprzewodowe regulatory temperatury umożliwiają precyzyjne ustawienie i kontrolę temperatury w pomieszczeniach, co pozwala Ci utrzymać optymalny komfort cieplny.

Siłowniki termoelektryczne

Za pomocą naszych siłowników termoelektrycznych możesz kontrolować przepływ ciepłej wody w systemie ogrzewania, co umożliwia dostosowanie temperatury w poszczególnych pomieszczeniach według własnych preferencji.

Bezprzewodowe listwy sterujące

Nasze bezprzewodowe listwy sterujące umożliwiają wygodne i łatwe sterowanie różnymi funkcjami systemu grzewczego bez konieczności korzystania z kabli.

Sterowniki pogodowe

Dzięki naszym sterownikom pogodowym możesz dostosować pracę systemu grzewczego do aktualnych warunków pogodowych, co pozwoli Ci zoptymalizować zużycie energii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium