O firmie

Kilka słów o nas:        

    Właścicielem e-sklepu jest  F.H.U. Krakfach, istniejemy od 2003 roku. Działamy na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Naszą działalność rozwijamy w dwóch kierunkach, pierwszy z nich to kompleksowe remonty i wykończenia łazienek drugi to sprzedaż i montaż wszystkiego, co jest związane z techniką grzewczą oraz armaturą i ceramiką sanitarną. W naszej ofercie znajdują się produkty tylko renomowanych firm. Jeżeli budujesz lub remontujesz dom z przyjemnością doradzimy i wykonamy dla Ciebie instalację centralnego ogrzewania, instalacje sanitarną, kompleksowy montaż kotłowni. Na podstawie dostarczonego projektu budowlanego bezpłatnie przygotujemy najlepszą ofertę cenową i zaproponujemy nowoczesne rozwiązania. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Umiejętności praktyczne naszych pracowników oraz wiedza teoretyczna udoskonalana na przestrzeni lat gwarantują wysoki poziom wykonawczy.

Prowadzimy współpracę z wieloma uznanymi producentami o renomowanej pozycji na rynku by zapewnić Państwu świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Jesteśmy wiodącym sklepem prowadzącym działalność na wielu największych platformach handlowych oferującym produkty z zakresu techniki grzewczej (ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie grzejnikowe, instalacje do centralnego ogrzewania, systemy instalacyjne jak i wyposażenie źródła ciepła wraz z systemami kominowymi oraz z produktami do zastosowania z instalacjami ciepłej wody użytkowej i instalacji solarnych) i sanitarnej (wyposażenie instalacji wodnej, stacje uzdatniania wody, filtry, wyposażenie łazienki jak i kuchni, pralni lub garażu wraz z produktami użytecznymi w życiu codziennym np. smarami). W naszej ofercie znajdą państwo także urządzenia dzięki pozwalające na automatyzację ogrzewania jak i domu (produkty z serii smart home). Posiadamy także komplet produktów idealnych do ogrodu.

Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług jak i z szerokiej gamy produktów jakie Państwu oferujemy i mamy nadzieję, że będą Państwo mogli cieszyć się nimi bez zastrzeżeń przez długie lata.

Nasze magazyny są zawsze dobrze wyposażone

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium